Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Ореви > ER ореви > DIN6499 МИЛИНГ СЕРИЈА ЕР НУТС

DIN6499 МИЛИНГ СЕРИЈА ЕР НУТС
DIN6499 МИЛИНГ СЕРИЈА ЕР НУТС
DIN6499 МИЛИНГ СЕРИЈА ЕР НУТС
DIN6499 МИЛИНГ СЕРИЈА ЕР НУТС
DIN6499 МИЛИНГ СЕРИЈА ЕР НУТС

DIN6499 МИЛИНГ СЕРИЈА ЕР НУТС

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: ER11A ER16A ER25A

Material: 40Cr ER Nuts

Tool Holders: ER32 Nut

Types: M,UM , A ER Nuts

Size: ER32 Nut

Model: ER32 Nut

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: Пластични кеси

Продуктивност: 10000pcs /month

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производотER32 Прицврстување на Collet ER орев

1. DIN6499-Д / Е
2. ER ореви со 40Cr
3. ER ореви Прецизност под 0.005mm
4. ER Орев тврдост HRC40

5. Висока издржливост на ER

6. За шалтер и држач за алат


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи
ER ореви, Collet, BT40 Колт пукнатини, ЦПУ живеат центри, прислушување collets, без клуч дишање глави, и така натаму.

Er Nuts 1Er Nuts 3


Wrenches 9Wrenches 5Wrenches 6Wrenches 4

Factory Equipment

Collets Chuck

Collet Chucks 11

Пакување: гајби со пластични кеси

Испорака: во рок од 5 дена во парк, многу во рок од 30 денаНашите предности во врска со оваа експандери

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брза Delievery --- универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) е достапен ER-Spanners
Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец


Категории на производи : Ореви > ER ореви

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи