Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > ОревиER ореви

ER ореви

Категории на производи од ER ореви , ние сме специјализирани производители од Кина, Колт ЕР орев , ER ореви добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ER32 Прицврстување на орев R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина ER ореви Добавувачи

ER8 ER11 ER16 ER20 ER25 ER32 A / M / UM тип на прицврстување на навртките на коллет

1. DIN6499-D / E er орев
2. 20CrMnTi
3. Прецизност под 0.005mm
4. HRC56-58 е орев
5. Висока издржливост

6. За шалтер и држач за алат

СИШУИ ТЕЛИ АД СД, ООД.

SISHUI ​​TELI TOOL MANUFACTURING CO., LTD лоцира во SISHUI ​​економска развојна зона. Нашите производи можат да бидат поделени во 3 вида: првиот е различен алат за систем за CNC MachineTools, вклучувајќи ја и прецизноста на носачи на алатки, пролетни цевки, груба или прецизна здодевни глави и прислушување ; Втората е друга стандардна опрема за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни држачи итн .;

Третиот е специјална машина делови на CNC машина алатки како примероци на клиентите или цртежи.