Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Пролетни колци > ER Collets > ER32 6мм пукнатини на пролетта

ER32 6мм пукнатини на пролетта
ER32 6мм пукнатини на пролетта
ER32 6мм пукнатини на пролетта
ER32 6мм пукнатини на пролетта
ER32 6мм пукнатини на пролетта

ER32 6мм пукнатини на пролетта

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 7 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: er32-6mm

Size: ER32 Collets

Additional Info

Пакување: Пласти кутија

Продуктивност: 80000pcs a month

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 80000pcs a month

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Опис на производот

ER32 паѓа пролетта


Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат серија, здодевни глава серија, прислушување collets, во живо центри, вежба глави серија, и така натаму.


Прикажи производ:
ER Collets  

 

ER Collets Set

ER16  

8PCS

3-10mm(3;4;5;6;7;8;9;10mm)

ER20

6PCS

3-13mm(3;4;6;8;10;13mm)

 

11PCS

3-13mm(3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13mm)

ER25

7PCS

4-16mm(4;6;8;10;12;14;16mm)

 

15PCS

2-16mm(2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16mm)

ER32

6PCS

6-20mm(6;8;10;12;16;20mm)

 

11PCS

4-20mm(4;5;6;8;10;12;14;15;16;18;20mm)

 

18PCS

3-20mm(3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;19;20mm)

ER40

7PCS

6-25mm(6;8;10;12;16;20;25mm)

 

15PCS

4-26mm(4;5;6;8;10;12;14;15;16;18;20;22;24;25;26mm)

 

23PCS

4-26mm(4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;19;20;21;22;23;24;25;26mm)


Висока прецизност ER пролет мелење колети Постави
1. DIN6499B е collet
2. 65 Mn ER Collet
3. Прецизност под 0.008mm или 0.015mm
4. HRC: 44-48

5. Висока издржливост

Er 201

Er Collets

Er32 ColletEr Spring Collets

секој едни сосови со криогенски третман

Пакување и испорака

er32 collet клуч

Пакување: Пластични или бои кутии секоја пакување

Испорака: во рок од 5 дена во парк, многу во рок од 30 дена


Нашата компанија

company

Нашата фабрика опрема:

Factory Equipment

Нашите услуги

er32 collet клуч

Зошто да избереме?

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брза Delievery --- универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи што ги нуди со вистинска намера.

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) 15 години OEM производство experienc

висока кв

Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако некоја истрага, ние ќе им понудиме на нашиот најнов пирс да promte можност да соработуваат со вас!

1. Дали сте фабрика или трговска компанија?

Ние сме индустриска и трговска интеграција.

2. Дали може да снабдите примероци?

Да, можеме да снабдуваме.

3 Каде извозувате?

Северна Америка, Јужна Америка, Европа и Јужна Африка.

4 Дали може да произведувате нестандардни производи?

Да ние можеме

5. Зошто да одбереме нас?

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брза Delievery --- универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи што ги нуди со вистинска намера.

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) 15 години OEM производство искуство

ER32 Collet er32 collet клуч

er32 collet клуч


Категории на производи : Пролетни колци > ER Collets

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products