Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Edge Finder > Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци

Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци
Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци
Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци
Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци
Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци

Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: PM10-A PM10-B

Material: 45# Steel

Accuracy: 0.003-0.005mm

Package: Wood Or Plastic Box

Edge Finder: Edge Finder CE-420, Machine Edge Finder

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: Пластична кутија

Продуктивност: 10000pcs /month

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Висок квалитет PM10-A / B челични машински пресеци


1. Механички Finder за механизам за брзо и лесно распоредување на тркалезни или рамни работи.

2. Изработени од висококвалитетен челик

3. Концентричност 0.005mm


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно произведува серија на држачи за алат, вклучувајќи го Edge Finder,
Нуле Setter, ER Collet, BT40 Колт Chucks, ЦПУ живеат центри, прислушување collets, без клуч шув пиштоли, и така натаму.

Pm10 B 1Pm10 A 1Pm10 A 2Pm10 B 2


Пакување: Пронаоѓач на работ ES20 со дрвена кутија или пластична кутија

Испорака: Примерок во рок од 2 дена, Edge Finder со LED Beep


Нашите предности за ES20 Edge Finder

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брзи Delievery --- како и за други видови работ Пронаоѓач, универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи, вклучувајќи го и работниот пронаоѓач

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) Еџ Пронаоѓач ES20 Пример е достапен

Категории на производи : Edge Finder

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products