Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Edge Finder > Еџ наоѓачи со звук и светилки

Еџ наоѓачи со звук и светилки
Еџ наоѓачи со звук и светилки
Еџ наоѓачи со звук и светилки
Еџ наоѓачи со звук и светилки
Еџ наоѓачи со звук и светилки

Еџ наоѓачи со звук и светилки

Единечната цена: USD 9 / Piece/Pieces
Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: ES-20

Material: 45# Steel

Accuracy: 0.003-0.005mm

Package: Wood Or Plastic Box

Edge Finder: ES20 Edge Finder, Edge Finder

Speed: 600-800rpm

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Additional Info

Пакување: Дрво или пластична кутија

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производотЕџ наоѓачи со звук и светилки

Es 20 4


1. Висок квалитет летајќи челик

2. Концентричност 0.01m


Фабриката TELI Tool, главно, произведува серии на држачи за алат, вклучувајќи го Edge Finder
ER25 Collet, BT40 Колт пукнатини, CNC живи центри, прислушување collets, без клуч дишање глави, и така натаму.

Es 20 5Es 20 3Es 20 2Es 20 1


Пакување: Пронаоѓач на работ ES20 со дрвена кутија или пластична кутија

Испорака: Примерок во рок од 2 дена, Edge Finder со LED Beep1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брза Delievery --- универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) Примерок е достапен


Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конецКатегории на производи : Edge Finder

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи