Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Edge Finder

Edge Finder

Категории на производи од Edge Finder , ние сме специјализирани производители од Кина, Edge Finder , Механички Пронаоѓач на Еџ добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Анти-магнетни Edge Пронаоѓач R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Edge Finder Добавувачи

 • Механички траки за брзо и лесно сместување на тркалезни или рамни работи.
 • Изработени од квалитетен челик
 • Лесен за користење
 • Концентричност: 0.005mm
 • Спакуван во пластична кутија. Палети се достапни според барањата на купувачот
 • Пратка начин
 • Ние може да испрати стока по морски пат, воздух или курир (DHL, TNT, FedEx) по барање на купувачот
 • Секој производ се проверува за време на производството
 • Потоа случајно избрани за инспекција повторно од страна на квалитетна личност
 • Имаме извезени нашата стока низ светот и добивме убави повратни информации
 • Ние секогаш го одржуваме нашиот збор и сме одговорни за проблемите ако се појават после услуга за продажба
 • Mechanical edge finder
 • Mechanical edge finder