Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Вежба Чак Арбор > C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар

C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар
C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар
C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар
C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар
C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар

C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 7 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: MT3-B22

Material: C45

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Place Of Origin: Shandong China

Payment: TT,Paypal,westernunion

Model: C20-B18, C45 MT3-B22 Drill Chuck Arbors With Draw

Size: MT3

Type: Drill Chuck Arbors

Additional Info

Пакување: Пластична кутија

Продуктивност: 10000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 10000pcs /month

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

C45 MT3-B22 ударни чаури Arbors со нацртање бар

Мелење Arbours Morse вежба Чак Arbors, Конечниот прачка главно се користи за дупчење и фреза машина се користи во вежба чак, генерално се користи за струг, фреза, машинска централна машина итн. Поврзување прачка со користење на легура структура челик


1. Материјал: 45 # челик
2. Висока прецизност на вежби за држење на глави
3. Дупчалка Чак се врти со ждрепка
4. Стрелките се вртат со лента за влечење или форма на танг


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи

ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, клучни тип вежба глави, ударна Чак Arbors и така натаму.

Прикажи производ:

MT3 Drill Chuck Arbors MT3 Drill Chuck Arbors MT3 Drill Chuck Arbors

Ние, исто така, би можеле да снабдување на поврзани вежба глави

MT3 Drill Chuck Arbors


Информации за компанијата

СИШУИ ТЕЛИ АД СД, ООД.

СИШУИ ТЕЛИ АУТ ПРОИЗВОДСТВО СД, Ltd лоцира во SISHUI ​​економска развојна зона. Нашите производи можат да се поделат на 3 вида: првиот е различен систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни досадни глави и прислушување; Втората е друга стандардна галантерија за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни шипки, итн .;

Третиот е специјална машина делови на CNC машина алатки како примероци на клиентите или цртежи.

Нашата компанија

company

Нашата фабрика опрема:

Factory Equipment


Пакување и испорака

1, Пакување : пластични кутии и, исто така, може да се спакува според вашите барања.

2, Време на испорака : Примерок во рок од 7 дена, а други 35 дена.

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services

ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец.


services


Категории на производи : Систем за вежбање со шипки > Вежба Чак Арбор

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products