Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Вежба Чак Арбор > C20-B18 Дупчалка Чак Arbors со Нацртајте Бар

C20-B18 Дупчалка Чак Arbors со Нацртајте Бар
C20-B18 Дупчалка Чак Arbors со Нацртајте Бар
C20-B18 Дупчалка Чак Arbors со Нацртајте Бар
C20-B18 Дупчалка Чак Arbors со Нацртајте Бар

C20-B18 Дупчалка Чак Arbors со Нацртајте Бар

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: C20-B18

Model: Drill Chuck Arbors With Draw Bar, C20-B18

Size: C20-18

Material: C45

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Place Of Origin: Shandong China

Payment: TT,Paypal,westernunion

Additional Info

Пакување: Пластична кутија

Продуктивност: 10000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 10000pcs /month

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

C20-B18 Дупчалка Чак Arbors со Нацртајте Бар


Мелење Arbours Morse вежба Чак Arbors, Конечниот прачка главно се користи за дупчење и фреза машина се користи во вежба чак, генерално се користи за струг, фреза, машинска централна машина итн. Поврзување прачка со користење на легура структура челик


1. Материјал: 45 # челик
2. Висока прецизност на вежби за држење на глави
3. Дупчалка Чак се врти со ждрепка
4. Стрелките се вртат со лента за влечење или форма на тангНие ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи
ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, клучни тип вежба глави, ударна Чак Arbors и така натаму.

Прикажи производ:

C20 Drill Chuck ArborsC20 Drill Chuck ArborsC20 Drill Chuck ArborsC20 Drill Chuck Arbors

Ние, исто така, би можеле да снабдување на поврзани вежба глави

Drill Chucks 1
Детали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутииНашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец

Категории на производи : Систем за вежбање со шипки > Вежба Чак Арбор

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products