Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Дома > Производи > Erg Допрете Coliets (Total 2 Products for Erg Допрете Coliets)

Erg Допрете Coliets

View :

  • Висококвалитетни ERG допирни колпи
  • Висококвалитетни ERG допирни колпи
  • Висококвалитетни ERG допирни колпи
  • Висококвалитетни ERG допирни колпи
  • Висококвалитетни ERG допирни колпи

  Висококвалитетни ERG допирни колпи

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: Пластична кутија
  • Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH
  • Мин. Со цел: 100 Bag/Bags
  • Сертификат: ISO9001
  Висококвалитетни ERG допирни колпи Висококвалитетни ERG допирни колпи , исто така познат како пружински столб, е монтиран на вежбачка машина за мелење, дупчење и фреза, нејзината функција е да се затегне за сечење или нож. Во моментов најчесто се користи и флексибилен столб. Нејзините стабилни перформанси, висока...
  • ЦПУ струг делови ERG допрете пролетта collet
  • ЦПУ струг делови ERG допрете пролетта collet
  • ЦПУ струг делови ERG допрете пролетта collet
  • ЦПУ струг делови ERG допрете пролетта collet
  • ЦПУ струг делови ERG допрете пролетта collet

  ЦПУ струг делови ERG допрете пролетта collet

  • Бренд: Дрво на алатки
  • Пакување: Спакувани од дрвен случај или пластика
  • Способност за снабдување: 1000000/year
  • Мин. Со цел: 5 Piece/Pieces
  • Сертификат: iso9001
  ЦПУ струг делови ERG допрете collet 1 . DIN6499B ERG collets 2. 65 Mn ERG collets 3. Прецизност под 0,005; 0.008 или 0.015мм 4. HRC: 44-48 ERG collets 5. Висока издржливост ERG collets 6. Применуваат за различни обработка, вклучувајќи дупчење, мелење, прислушување и...