Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Дома > Производи > Телескопски прислушкувачки сенки (Total 2 Products for Телескопски прислушкувачки сенки)

Телескопски прислушкувачки сенки

View :

  • Цврсти телескопски чекани за набивање BT40-TER32
  • Цврсти телескопски чекани за набивање BT40-TER32
  • Цврсти телескопски чекани за набивање BT40-TER32
  • Цврсти телескопски чекани за набивање BT40-TER32
  • Цврсти телескопски чекани за набивање BT40-TER32

  Цврсти телескопски чекани за набивање BT40-TER32

  • Единечната цена: USD 27.5 - 28 / Piece/Pieces
   Min.Order Единечната цена
   50 Piece/Pieces USD 27.5 / Piece/Pieces
   10 Piece/Pieces USD 28 / Piece/Pieces
  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: пластична кутија; дрвена кутија;
  • Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH
  • Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
  • Сертификат: ISO9001
  Цврсти телескопски чекани за набивање BT40-TER32 BT Tool Holders за механичко вретено и алатка за сечење и друга приклучна алатка за поврзување. Е едноставна, популарна вретено приклучок стандард, главно BT30 BT40 BT50 ... Итн .. Мраз индустрија, и со голема брзина гравирање машина, што се користи повеќе. Цврсти...
  • Висококвалитетен МТ3 / 4/5 прислушкувачки колекции Чак сетови
  • Висококвалитетен МТ3 / 4/5 прислушкувачки колекции Чак сетови
  • Висококвалитетен МТ3 / 4/5 прислушкувачки колекции Чак сетови
  • Висококвалитетен МТ3 / 4/5 прислушкувачки колекции Чак сетови

  Висококвалитетен МТ3 / 4/5 прислушкувачки колекции Чак сетови

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: пластична кутија; дрвена кутија;
  • Способност за снабдување: 2000sets/MONTH
  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets
  • Сертификат: ISO9001
  Висококвалитетен МТ3 / 4/5 прислушкувачки колекции Чак сетови Ве молиме известете ја низата од лентата за цртање на шалтер. 1, M aterial: 40CR 2, Стандард на производство: МТ DIN228 3, Место на потекло: Изработено во Кина Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи...