Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Стегалки > CK-16 челици за прицврстување

CK-16 челици за прицврстување
CK-16 челици за прицврстување
CK-16 челици за прицврстување
CK-16 челици за прицврстување
CK-16 челици за прицврстување

CK-16 челици за прицврстување

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 6 Set/Sets
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: M8 M16 M18

Model: 58pcs Steel Clamping Kit

Steel Clamping Kit: M16/ CK-16 Steel Clamping Kit

Deluxe Steel Clamping Kit: Steel Clamping Kit

Type: M16/ CK-16 Steel Clamping Kit

Size: M16/ CK-16 Steel Clamping Kit

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: клучен тип ударни држачи во боја кутии

Продуктивност: 2000sets/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 2000sets/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

CK-16 челици за прицврстување

Steel Clamping Kits 4

58 парчиња Стегање комплет со метал држач.Секој сет содржи

6-Т-слот ореви

6-ореви со фланша

4-ореви за спојување

Приклучоци од 6 чекори

12-чекор блокови

24 коцки 4ea. 3 '', 4 '', 5 '', 6 '', 7 '', 8 '' должина


1. Материјал: комплет за прицврстување S45C
2. Комплет со висок степен на прецизност
3. 58pcs / 52pcs челик стегање комплет

Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно се произведуваат серија на држачи за алат, вклучувајќи ги и машата ракави,
ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, клучни тип вежба глави, Челик за стегање комплет и така натаму.
Steel Clamping Kit 1Steel Clamping Kit 3Steel Clamping Kit 2Steel Clamping Kit 5Steel Clamping Kit 6


Детали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутии

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец

Категории на производи : Стегалки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи