Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Стегалки > 58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви

58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви
58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви
58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви
58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви
58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви

58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 6 Set/Sets
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: M12 // CK-12

Model: 58pcs Steel Clamping Kit

Steel Clamping Kit: M16/ CK-16 Steel Clamping Kit

Deluxe Steel Clamping Kit: Steel Clamping Kit

Type: 58pcs Steel Clamping Kit

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: клучен тип ударни држачи во боја кутии

Продуктивност: 2000sets/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 2000sets/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

58 парчиња Делукс челик за стегање комплет со прирабница ореви


1. Материјал: комплет за прицврстување S45C
2. Комплет со висок степен на прецизност
3. 58pcs / 52pcs челик стегање комплет

Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно се произведуваат серија на држачи за алат, вклучувајќи ги и машата ракави,
ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, клучни тип вежба глави, Челик за стегање комплет и така натаму.


Steel Clamping Kit 1Steel Clamping Kit 3Steel Clamping Kit 2Steel Clamping Kit 5Steel Clamping Kit 6


Детали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутии
Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец
Категории на производи : Стегалки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products