Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Стегалки

Стегалки

Категории на производи од Стегалки , ние сме специјализирани производители од Кина, Стегалки , Комплетот за прицврстување на челик добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Комплет за прицврстување со прирабница R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Стегалки Добавувачи

Челици за прицврстување

Материјал: S45c

Цврстина: HRC32 ± 5

Црна оксидска завршница од челик со топлинска обработка.

Употреба: Примена за прицврстување на секој вид на работна површина на табелата за обработка.

Поставени во пластична решетка или дрвена плоча се состои од (црна големина 25мм)

24pcs столпчиња

6 парчиња T-ореви

4шт. Спојници за спојување

6 парчиња ореви на прирабница

6 парчиња Чекор стегач

12 парчиња Чекор блокови


Прицврстување Kits производи предности

1. Едноставен и удобен дизајн, висока прецизност
2. Специјални легиран челик, висока ефикасност
3. За прицврстување на алатот со блендата
4. Со висока цврстина, ниска цена и добар изглед
5. Висока цврстина, цврстина и отпорност на абење, висока термостабилност и висока отпорност на топлина

Clamping KitsClamping KitsНови Продукти

Список со поврзани производи