Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Носители на алаткиC20 Arbors

C20 Arbors

Категории на производи од C20 Arbors , ние сме специјализирани производители од Кина, C20 Arbors , C20-FMB22 Arbors добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Шел Мил Arbors R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина C20 Arbors Добавувачи

Тоа е главен додаток на машинските алати, како што се машина за дупчење, машина за хоризонтална бушење, фреза, машина за црно-бело и др.

можно е да се изврши таква операција како свртена, надвор од внатрешниот дијаметар досадни, досадни дупки од чекори внатре во внатрешноста и надвор од жлебот, итн.


Ние сме производител на C20 Arbors во Кина, ако сакате да купите C20-FMB22 Arbors, Shell Mill Arbors, контактирајте со нас. Нашиот квалитет на производот е апсолутно загарантиран, овозможувајќи им на клиентите да бидат сигурни дека ги користат.


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно произведува серија на држачи за алат, вклучувајќи го Edge Finder,

ER Collet, BT40 Зглобни шлемови, BT40 Колт-кабли, ЦНЦ живи центри, GT24 допирни колати, без клуч за готвење и така натаму.


Нови Продукти

Список со поврзани производи