Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Досаден глави системДосадни глави

Досадни глави

Категории на производи од Досадни глави , ние сме специјализирани производители од Кина, 12Mm здодевна глава , Досадни глави добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Допир носителот на алатот R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Досадни глави Добавувачи

Набавка со висока прецизност. Комплет вклучува 1pc на здодевната глава, 1pc на здодевната глава Shank и 1set на 9pcs на карбид испакнати досадни шипки.
Карактеристики:
- Дија. Од здодевната глава: 2, 3, 4 (инч)
- Видовите на држачот: R8 тело, МТ тело и ISO тело.
- Поставеност на бар: 9 парчиња / комплет 1/2, 3/4 и 1 инч.
Досадна глава, карбид здодевни ленти, и адаптер за глава за глава се продаваат одделно.

Освен згодна глава, ние исто така снабдуваме и други машински додатоци, како што се алат за пошта и држач, збирки, завртки, ударни завртки, фрези за мелење, ракави, визи, работни маси итн.

За повеќе детали за нашите производи, ве молиме посетете ја нашата веб-страница за да ја разгледате и да ја преземете нашата cataolg. Можете исто така директно да не контактирате преку е-пошта, факс и телефон за понатамошна помош.

Нови Продукти

Список со поврзани производи