Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Досаден глави систем

Досаден глави систем

Категории на производи од Досаден глави систем , ние сме специјализирани производители од Кина, Досаден глави систем , Мулти-здодевна машина главата добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Груби здодевни глави R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Досадни глави

Досадни глави

Досадна глава во собата

Досадно глави систем, е координата здодевен машина, хоризонтална досадни машина, и заеднички досадни и фреза. Главната галантерија на досадни и мелни машини со CNC машини може да се користи за здодевни, здодевни, досадни, здодевни, здодевни, досадни, крај, дупки и надворешни прстени.
F1 мотика F1 груб здодевен F1-12 2 инчи 50mm F1-18 3 инчи 75 F1-25 4 инчи 100 мотор

Досаден глави систем

Име на производ: Досадна глава


Цврстина: HRC 46-50


Точност: 0.005mm

Стандард: МАС 403

Материјал: висококвалитетен легиран челик
Боја: црна и светла


Употреба: Поставени алатки за брзо дозирање


Бренд: Дрво на алатки

Место на потекло: Шандонг, Кина

Употреба: НК специјална обработка

Примерок: прифатлив

Апликација: ЦПУ машински центар

Boring Heads System

Boring Heads System
Нови Продукти

Список со поврзани производи