Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Досаден глави систем > Досадни глави > Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава

Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава
Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава
Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава
Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава
Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава

Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.:  ISO30-1-1/2''-18 M12

Material: 45# Steel

Model: 3" Boring Head With BT40-Shank

Type: Boring Head With BT40-Shank

Size: ISO30/40/50, Acceptable

Brand: Tool Tree

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Name: ISO30-1-1/2''-18 M12 Boring Head Shanks

Additional Info

Пакување: Пластична кутија

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: TOOLTREE

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Висококвалитетен ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 здолништа за глава


Тоа е главен додаток на машинските алати, како што се машина за дупчење, машина за хоризонтална бушење, фреза, машина за црно-бело и др.

можно е да се изврши таква операција како свртена, надвор од внатрешниот дијаметар досадни, досадни дупки од чекори внатре во внатрешноста и надвор од жлебот, итн.Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно произведува серија на држачи за алат, вклучувајќи го Edge Finder,
ER Collet, BT40 Зглобни шлемови, BT40 Колт-кабли, ЦНЦ живи центри, GT24 допирни колати, без клуч за готвење и така натаму.


ISO30 Boring Head ShanksISO30 Boring Head ShanksISO30 Boring Head Shanks

ISO30 Boring Head ShanksISO30 Boring Head Shanks
Пакување: BT40 Свиткување на главата со дрвена кутија или пластична кутија

Испорака: Примерок во рок од 2 дена, BT40 Допир на главата


Нашите предности во однос на BT40 скутните глави

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брзи Delievery --- како и за други видови работ Пронаоѓач, универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи, вклучувајќи го и работниот пронаоѓач

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) BT40 Допир на главата на долниот дел Мострата е достапна
Категории на производи : Досаден глави систем > Досадни глави

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи