Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Досаден глави системДосадни глави

Досадни глави

Категории на производи од Досадни глави , ние сме специјализирани производители од Кина, Досадни глави , Прецизен допир на глави добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЦПУ здолниште глава Шенк R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Досадни глави Добавувачи

Набавка на висококвалитетни здодевни глави со конкурентни цени.
Карактеристики:
-Типови на Шенк: R8 тело, МТ колци и БТ тело, НТ тело.
-Ницата на здодевната глава дека овој дел е погоден е 1/2 "DIA X 18TPI и 7/8" DIA x 20TPI.


Освен бурен глави, ние исто така снабдуваме и други машински апарати, како што се прецизната здодевна глава, столб за алат и држач, збирки, завртки, ударни завртки, фрези, рацеви, визи, работни маси итн.

За повеќе детали за нашите производи, ве молиме љубезно посетете ја нашата веб-страница. Можете исто така директно да не контактирате преку е-пошта, факс и телефон за понатамошна помош.