Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Досаден глави систем > Досадна глава во собата > BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки

BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки
BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки
BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки
BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки
BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки

BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: BT40-3" Boring Head Set

Material: 45# Steel

Package: Plastic Box

Boring Head Set: Bt40 Boring Head Set

Model: BT40-3" Boring Head Set

Size: BT40-3" Boring Head Set

Brand: Tool Tree

Payment: TT,Paypal,westernunion

Sample: Acceptable

Additional Info

Пакување: Пластична кутија

Продуктивност: 2000sets/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 2000sets/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производотBT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки

BT40 F1 здодевни глави

* Целосна големина BT40 Свиткување на главата

* BT40 Допир со кратки глави Испорака на време

* Досадна глава во здодевна алатка


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на алатката Холд


rs, вклучувајќи го Edge Finder,
ER Collet, BT40 Зглобни шлемови, BT40 Колт-кабли, ЦНЦ живи центри, GT24 допирни колати, без клуч за готвење и така натаму.


Boring Head 12

Boring Head 10Boring Head 9Boring Head 11
Пакување: BT40 Свиткување на главата со дрвена кутија или пластична кутија

Испорака: Примерок во рок од 2 дена, BT40 Допир на главата


Нашите предности во однос на BT40 скутните глави

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брзи Delievery --- како и за други видови работ Пронаоѓач, универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи, вклучувајќи го и работниот пронаоѓач

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) BT40 Допир на главата на долниот дел Мострата е достапна


Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец

Категории на производи : Досаден глави систем > Досадна глава во собата

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products