Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Досаден глави системДосадна глава во собата

Досадна глава во собата

Категории на производи од Досадна глава во собата , ние сме специјализирани производители од Кина, Досадна глава во собата , Микро здодевни сет сетови добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЦПУ зглобна глава сет R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Досадна глава во собата Добавувачи

Досадна глава во собата


BT40 F1 Груба скучна глави / секачи / поставени шапки

Прецизните здодевни навлаки за глава, делови и штрафцити вклучуваат здодевни глави, R8 шланги и здодевни решетки      

 

Карактеристики :

2 "Дополнителен комбо-комплет 2 Допир со навртување Појас бр. 220-1210. Рачка R8 (7 / 8-20 TPI) Нарачка No. 220-1560. Број 220-1600

3 " Дополнителен комплет 3 Долна глава Нарачка бр. 220-1300. Рачка R8 (1-1 / 2-18 TPI) Нарачка број 220-1561. Нарачка број 220-1800Опис на производот:


1. работа со различни тело


2.Морфови, светлост 7:24, директно вртење и R8 зацврстување


3, поставени со секачот и држачот на располагање


Наведете детална големина при нарачувањето; на пример: F1-R8-18mm

Нови Продукти

Список со поврзани производи