Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

За нас

АЛАТКА ДРВО . беше законски регистриран во април 2014 година и се лоцира во Sishui економска развојна зона, добро познат во Кина како "роден град на алати за алати". АЛАТСКИ ДРВО Со предностите на локалното производство, квалификуваната работа, добро организираниот менаџмент и интелектуална во оваа линија, главно се произведува потребната серија на Алатки за обични и ЦПУ машински алати. Главните производи на TOOL TREE се 3 типа. Првиот е различниот систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни зони и глави за прислушување; Вториот е други стандардни додатоци за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни држачи и така натаму; Третиот е специјалната машина делови на CNC машина алатки како примероци на клиентите или цртежи. АЛАТКАТА беше законски регистрирана во март 2015 година; Правото на извоз и царина во мај, 2015, соодветно. Tooltree® извезува сопствени производи на светски пазари; Во меѓувреме, TOOL TREE го турка својот бренд преку Trust-pass, T-mail, Taobao на Alibaba.com на домашниот пазар. АЛАТКАТА ја одржува оперативната регулатива и принципи "пазарот на квалитетни раси, иновациите создаваат развој" и постојано ја ажурираат практичната вредност и ефектот на брендот на нашите производи. Целта на TOOL DREE е да им донесе поудобно искуство од прва рака на клиентите и да го подобри животот на вработените. Фабричка компанија "ТЕЛИ" беше регистрирана на 03.04.2014 година; Нејзиниот социјален кредит е 91370831493568592E TOOL DREE беше законски регистриран на 28 мај; Регистриран број: 14374442

  • Employees

    5~50

  • Основана е година

    2014

  • Capital

    1600000

Топла производи

Испрати Испраќам барање

Your message must be between 20-8000 characters